Redmi

Redmi Lamborghini işbirliği yeni K70 Pro Gaming

Redmi’nin Lamborghini ile işbirliği yaparak ortaya çıkardığı yeni K70 Pro Gaming versiyonu, dün tanıtılan K70 ailesine eklenmiştir. Redmi, özellikle otomobil tutkunlarını memnun edecek bir tasarıma sahip olan Lamborghini temalı Redmi K70 Pro Automobili Lamborghini Squadra Corse Edition’ı tanıttı.

Lamborghini temalı K70 Pro, aslında K70 Pro modelinden özellik açısından pek farklılık göstermiyor. Ancak tasarım açısından dikkat çekici özelliklere sahip. Arka kapağın tasarımı, araç kaputunu andıran bir görünüme sahiptir ve kamera grubunda da bazı tasarım değişiklikleri bulunuyor.

Kapak üzerine eklediği Lamborghini logosu ile markanın ikonik tasarımını andırmayı başaran Redmi, Lamborghini’nin sık kullandığı sarı ve yeşil renk seçenekleri ile iki markanın ortaklığını çok iyi bir şekilde yansıtmış. Tabi cihazın 24 GB RAM bellek ve 1 TB depolama ile gelmesi oyun deneyimini de zirvelere çıkarıyor.

Redmi ve Lamborghini ortaklığı ile üretilen K70 Pro Automobili Lamborghini Squadra Corse Edition‘ın standart Redmi K70 Pro’dan farkları bu kadardı. K70 Pro’nun diğer özelliklerini merak ediyorsanız aşağıda bulunan listeden inceleyebilirsiniz. Siz Lamborghini temalı K70 Pro’yu nasıl buldunuz? Fikirlerinizi yorumlara bırakabilirsiniz.