unihertz

Tank 2 – 15500 mAh Dahili Lazer Projektörlü Sağlam Telefon

Tank 2 ile Rakipsiz Dayanıklılığı ve Olağanüstü Görsel Deneyimi Keşfedin

Tank 2 - 15500 mAh Dahili Lazer Projektörlü Sağlam Telefon - Banner

Açık Hava Etkinlikleri için Çok Yönlü Açık Hava Keşif Aracı

Tank 2, lazer projektörlü, çok yönlü, dış mekana dayanıklı bir 4G akıllı telefondur. Dayanıklı yapısı, uzun pil ömrü ve sağlam donanımı, onu güvenilir ve sağlam bir cihaza ihtiyaç duyan kişiler için ideal bir seçim haline getiriyor.

Tank 2 - 15500 mAh Dahili Lazer Projektörlü Sağlam Telefon - Sorunsuz geçiş için Helio G99 Sekiz Çekirdekli 6nm işlemci

Zorlu Koşullara Dayanacak Sağlam Tasarım

Tank 2’nin sağlam tasarımıyla maceracı ruhunuzu açığa çıkarın. IP68 su geçirmezlik derecesine, darbeye dayanıklı yapıya ve toza dayanıklılık özelliklerine sahiptir. 70 santigrat dereceye kadar yüksek ve -55 santigrat dereceye kadar düşük sıcaklıklara dayanıklı olup her türlü iklimde güvenilirlik sağlar.

Tank 2 - 15500 mAh Dahili Lazer Projektörlü Sağlam Telefon - Zorlu Koşullara Dayanacak Sağlam Tasarım

Mobil Çalışma Süresini Uzatacak 15500 mAh Pil

Tank 2, uzun süreli kullanım sunan ve 60W hızlı şarjı destekleyen güçlü bir pile sahiptir ve ona uzun süre güvenebilmenizi sağlar. Tank 2 ile birden fazla şarj cihazı veya güç bankası taşıma zahmetine veda edebilir, ayrıca telefonunuzun enerjisini arkadaşlarınızın cihazlarıyla paylaşarak herkesin bağlantıda kalmasını ve gücün açık kalmasını sağlayabilirsiniz.

Tank 2 - 15500 mAh Dahili Lazer Projektörlü Sağlam Telefon - Mobil Çalışma Süresini Uzatmak için 15500 mAh Pil

Sinema Düzeyinde Görsel Deneyim için Dahili Lazer Projektör

Dahili projektörle yaratıcılığınızı ve rahatlığınızı ortaya çıkarın. Doğrudan ana ekran projektör widget’ından veya ayarlar menüsünden erişilebilen bu özellik, sinema düzeyinde bir görsel deneyime dalmak için sunumları, videoları veya fotoğrafları daha büyük bir ekranda anında paylaşmanıza olanak tanır, bu da onu hem boş zamanlarınız hem de işleriniz için mükemmel kılar.

Tank 2 - Dahili Lazer Projektörlü 15500 mAh Sağlam Telefon - Sinema Düzeyinde Görsel Deneyim için Dahili Lazer Projektör

Acil Durum Senaryoları için Yüksek Lümenli Aydınlatma

Zorlu ortamları fethetmek için tasarlanan Tank 2, görünürlüğünüzü ve güvenliğinizi artırmak için güçlü özellikleri birleştirir.

Kamp Lambası

Soğuk ve sıcak aydınlatma efektleri, ayarlanabilir parlaklık ve süre ayarları sunan yüksek güçlü kamp ışıklarıyla yolunuzu aydınlatın.

Tank 2 - 15500 mAh Dahili Lazer Projektörlü Sağlam Telefon - Acil Durum Senaryoları için Yüksek Lümenli Aydınlatma - Kamp Lambası

Uyarı Simülatörü

Kırmızı ve mavi uyarı ışıkları ve seçilebilir uyarı sesleri içeren uyarı sistemiyle korunmaya devam edin, olası tehditleri durdururken kişisel güvenliğinizi sağlayın. Tank 2’nin her adımda arkanızda olduğunu bilerek harika dış mekanlara güvenle çıkın.

8849 Tank 2 - 15500 mAh Dahili Lazer Projektörlü Sağlam Telefon - Acil Durum Senaryoları için Yüksek Lümenli Aydınlatma - Uyarı Simülatörü

Çok İşlevli Çekim için Üçlü Kamera Sistemi

Tank 2’deki kamera, ayrıntılı fotoğraflar çekmenize olanak tanıyan yüksek çözünürlüklü 108MP kameraya sahiptir. Ayrıca, daha geniş bir görüş alanı yakalamanıza ve çekimlerinize daha fazla manzarayı dahil etmenize olanak tanıyan 16 MP geniş açılı kameraya sahiptir. 64MP gece görüş kamerası, düşük ışık koşullarında bile net fotoğraflar çekebilmenizi sağlar.

Tank 2 - 15500 mAh Dahili Lazer Projektörlü Sağlam Telefon - Çok İşlevli Çekim için Üçlü Kamera Sistemi

Kusursuz geçiş için Helio G99 Sekiz Çekirdekli 6nm işlemci

Tank 2, kesintisiz geçişle çoklu görevleri gerçekleştirmenize olanak tanıyan olağanüstü düzeyde güç verimliliği sağlayan Helio G99 Sekiz Çekirdekli 6nm işlemciyle donatılmıştır. Bu güçlü işlemci, daha kısa sürede daha fazlasını başarmanızı sağlar.

Tank 2 - 15500 mAh Dahili Lazer Projektörlü Sağlam Telefon - Sorunsuz geçiş için Helio G99 Sekiz Çekirdekli 6nm işlemci

Olağanüstü Sorunsuz Deneyim için Geniş ROM

Geniş ROM ile, sınırlı hafıza sorunlarına veda ederek ve sorunsuz bir kullanıcı deneyimini garanti ederek kesintisiz bir deneyimin keyfini sürekli olarak çıkarabilirsiniz. Ayrıca cihaz, istediğiniz tüm içeriği depolamak için geniş alan sağlayan 1 TB depolama genişletme kartı desteği de sunuyor.

Tank 2 - 15500 mAh Dahili Lazer Projektörlü Sağlam Telefon - Olağanüstü Sorunsuz Deneyim için Geniş ROM

Özelleştirilebilir Uygulamalar ve Güvenlik Kontrolleri için Android 13 İşletim Sistemi

Gelişmiş Android 13 sistemiyle desteklenen Tank 2, verilerinizin güvenliğini ve emniyetini ön planda tutarken benzersiz ve özelleştirilmiş bir kullanıcı deneyimi sunar. Uygulamalarınızı, renklerinizi ve temalarınızı kişisel tarzınıza uyacak şekilde özelleştirebilir ve gelişmiş gizlilik ayarlarıyla fotoğraflar, videolar ve pano geçmişi dahil uygulamaların hangi bilgilere erişebileceğini kontrol edebilirsiniz.

Tank 2 - Dahili Lazer Projektörlü 15500 mAh Dayanıklı Telefon - Özelleştirilebilir Uygulamalar ve Güvenlik Kontrolleri için Android 13 İşletim Sistemi

Sorunsuz Ekran için 120 Hz Dokunmatik Ekran

Tank 2’nin 6,79 inçlik ekranında görselleri deneyimleyin. Etkileyici 120Hz yenileme hızı, kesintisiz kaydırma, sürükleyici oyun ve gerçekten gelişmiş bir izleme deneyimi sağlar. Sizi bekleyen görsellerin büyüsüne kapılmaya hazır olun.

Tank 2 - 15500 mAh Dahili Lazer Projektörlü Sağlam Telefon - Dış Mekan Saha Asistanı için Sanal Araç Kutusu

Dış Mekan Saha Asistanı için Sanal Araç Kutusu

Tank 2, pusula, su terazisi, yükseklik ölçümü, büyüteç, adımsayar, iletki, hızölçer vb. gibi çeşitli görevler için başvuracağınız araçtır. Parmaklarınızın ucunda, ihtiyacınız olmayan durumlarda size yardımcı olmaya hazır, taşınabilir bir alet kutusu olması gibidir. Fiziksel araçlara erişiminiz yok.

İlgili Mesajlar