Uncategorized

V Purse’u 19 Eylül’de Çin’de tanıtmaktan onur duyuyoruz

Honor, iki hafta önce IFA sırasında Berlin’de V Purse konseptini tanıttı . Çanta olarak kullanılabilen dışa doğru katlanan akıllı telefonun raflarda yerini alıp almayacağına dair sorular vardı ama artık bir cevabımız var.

Popüler bir Çinli aktör olan Yang Yang’ın telefonu tuttuğu ve duyuru tarihini onayladığı görülüyor. Seyirciyi 19 Eylül’de Şangay’da V Purse’un Honor’un seyircisi önünde tanıtılacağı bir defileye tanık olmaya davet etti.

V Purse'u 19 Eylül'de Çin'de tanıtmaktan onur duyuyoruz

Davetiye ve ilgili tüm sosyal medya gönderileri bir gösteri veya sunumdan bahsediyor; özellikleri hakkında hiçbir kelime yok, ancak bunun hedef kitlesine bakıldığında bu muhtemelen anlaşılabilir bir durumdur. Konseptten ticari bir akıllı telefona geçiş yapmaya hazırlanan V Purse hakkında şüphesiz daha fazla şey duyacağımız etkinliğe sekiz gün kaldı.

V Purse'u 19 Eylül'de Çin'de tanıtmaktan onur duyuyoruz

Zaten Berlin’de Honor V Çantasını görmemiz (ama dokunmamamız) lazım . Konsept, Huawei Mate Xs 2’ye ve onun sarmalayıcı ekranına, kameralarına ve tıklatarak açma düğmesine benziyor. Ayrıca cihazın daha çok bir debriyaja benzemesini sağlayan modaya uygun bir kasa olduğunu da gördük.

      Çanta olarak Honor V Cüzdanı Çanta olarak Honor V Cüzdanı Çanta olarak Honor V Cüzdanı
Çanta olarak Honor V Cüzdanı

O zamanlar Honor, telefonun yıl sonundan önce Çin’de piyasaya sürülmesi olasılığından bahsetmişti ancak görünen o ki, planlanandan ileri gidiyor olabilir. Ancak bunun uluslararası bir lansmanı pek mümkün görünmüyor.