OnePlus

Yaklaşan Akıllı Telefonlar: OnePlus 12 ve daha fazlası

Yılın başından bu yana çok sayıda akıllı telefon sürümüne tanık oluyoruz . Ay bitmek üzereyken bile yeni telefon lansmanları hız kesecek gibi görünmüyor.

Ancak yalnızca bir marka önümüzdeki birkaç gün içinde cep telefonlarını duyuracağını doğruladı. OnePlus, küresel pazarlar için bir amiral gemisi ve bir amiral gemisi katilini tanıtacak.

Bu telefonların her ikisi de Çin’de zaten resmi. Uluslararası piyasalar için aynı gün yani 23 Ocak’ta açıklanacak . Konferans Hindistan’ın Yeni Delhi kentinde düzenlenecek.

Etkinlik 19:30 IST’de başlayacak. YouTube üzerinden canlı yayınlanacak.

Gelin bu cihazlara tek tek bakalım.

Gelecek Hafta Gelecek Akıllı Telefonlar

OnePlus 12

OnePlus 12, markanın en yeni amiral gemisi akıllı telefonudur. 23 Ocak’ta Çin anakarası dışındaki pazarlar için tanıtılacak.

Ürün Çin’de satışa sunulduğu için onun hakkında her şeyi biliyoruz. Tıpkı diğer 2024 üst düzey Android telefonları gibi, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 SoC tarafından desteklenmektedir.

Telefon, QHD+ çözünürlüğe sahip 6,82 inç 120Hz LTPO kavisli OLED ekrana sahip. 50MP (geniş) + 48MP (ultra geniş) + 64MP (3x periskop) üçlü arka kamera sistemi ve 32MP selfie kamerasıyla birlikte geliyor.

IP65 dereceli cihaz, enerjisini 5.400mAh bataryadan alıyor. Son olarak 100W kablolu ve 50W kablosuz şarj standartlarına destek taşıyor.